(+48) 512 409 905 w godz. 9:00-17:00 KAMERY
Codziennie 9:00-19:00 (kasy do 18:00)
18 °C kamery

EMANUELLE – muzyka filmowa

Koncert pod Wieżą “EMANUELLE – muzyka filmowa” to wyjątkowe wydarzenie, łączące w sobie piękno natury, czar muzyki filmowej i emocje koncertów na żywo, odbędzie się 24 lipca 2021 roku w spektakularnym, podniebnym amfiteatrze na szczycie stacji narciarskiej Słotwiny Arena (896 m n.p.m) pod Wieżą widokową w Krynicy-Zdrój.

“EMMANUELLE – Muzyka Filmowa” będzie koncertem jedynym w swoim rodzaju! Po ciągnącej się w nieskończoność przerwie od koncertowania przeboje kina francuskiego, włoskiego, polskiego, hiszpańskiego i amerykańskiego wybrzmią na wyjątkowej scenie ulokowanej na samym szczycie gór. To gratka zarówno dla fanów krajobrazów wprawiających w zachwyt, jak i najpiękniejszych dźwięków muzyki na żywo.

 

 

Podczas tegorocznej, już trzeciej edycji Koncertu pod Wieżą, w zachwycających polskich górach zabrzmią hity: Ennio Morricone, Hansa Zimmera, Francisa Lai, Yanna Tiersena i wielu innych.

Dyrektorem artystycznym koncertu ponownie jest Wiesław Prządka – wybitny polski akordeonista i bandoneonista, nominowany do nagrody muzycznej Fryderyki – co gwarantuje wysoki poziom muzyczny przedsięwzięcia.

Zaproszenie do wzięcia udziału w koncercie przyjęli:

Solistom towarzyszyć będzie orkiestra Silesian Art Collective pod dyrekcją Mateusza Walacha, a także sekcja jazzowa w składzie: Rafał Karasiewicz (fortepian), Marek Piątek (gitara), Zbigniew Wrombel (kontrabas), Paweł Twardoch (perkusja) i Andrzej Mazurek (instrumenty perkusyjne).

W rolę konferansjera wieczoru wcieli się lubiany satyryk i gawędziarz Artur Andrus.

Bilety  dostępne są na stronie biletserwis.pl oraz w kasach Słotwiny Arena – Wieża widokowa w Krynicy-Zdroju.

ZOBACZ INFORMACJĘ DLA GOŚCI KONCERTU

Informacje dla gości Koncertu pod Wieżą

ZOBACZ POPRZEDNIE EDYCJE KONCERTU POD WIEŻĄ

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej - polityka prywatności
zamknij