pogoda kamery

Bon turystyczny

 1. Aby zrealizować zakup płacąc Bonem Turystycznym wybierz odpowiednie bilety i MINIMUM 1 USŁUGĘ DODATKOWĄ (bon na posiłek).
 2. Aby wybrać usługę dodatkową kliknij SKONFIGURUJ. Następnie przejdź do podsumowania zamówienia i uzupełnij dane niezbędne do realizacji Bonu Turystycznego.
 3. Po upływie 24h konsultant skontaktuje się z Tobą w celu zrealizowania płatności. Będzie to wymagało podania kodu, który przyjdzie na Twój telefon (numer telefonu podany podczas aktywacji Bonu Turystycznego na PUE ZUS).
 4. Realizacja Bonu Turystycznego odbywa się w trakcie rozmowy telefonicznej z naszym konsultantem. 

Prosimy zapoznać się z ważnymi informacjami na dole naszej strony!

WYBIERZ BILET ORAZ MIN. 1 OPCJĘ DODATKOWĄ
(BON NA JEDZENIE LUB NOCLEG )

WAŻNE INFORMACJE

 • W zestawie kupowanych biletów/karnetów musi znaleźć się bilet dla dziecka, którego dotyczy bon.
 • Warunkiem wykorzystania Bonu Turystycznego jest zakup usługi łączonej tj. bilet + bon na jedzenie. 
 • Pamiętaj! Aby zrealizować zamówienie online CAŁOŚĆ zamówienia musi zostać opłacona ze środków w ramach BONU TURYSTYCZNEGO (nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w tej sprawie).
 • Jeżeli wartość środków dostępnych w ramach bonu turystycznego jest niższa niż Twoje zamówienie – możesz zrealizować płatność bonem stacjonarnie w ośrodku Słotwiny Arena w Biurze Obsługi Bonu Turystycznego.
 • Pamiętaj! Złożone przez Ciebie zamówienie musi zostać zrealizowane w danym miesiącu kalendarzowym!
 • Aby dokonać płatności Bonem Turystycznym należy podać konsultantowi podczas rozmowy telefonicznej jednorazowy kod potwierdzający płatność, który otrzymasz SMS-em na numer telefonu podany podczas rejestracji w systemie PUE ZUS.
 • Umowę oraz potwierdzenie zamówienia otrzymasz w wiadomości mailowej po zrealizowaniu płatności. Umowę należy wydrukować, podpisać i przynieść ze sobą. Jest ona niezbędna do wymiany potwierdzenia na bilety i bony.
 • Potwierdzenie zamówienia należy wymienić w Biurze Obsługi Klienta po przybyciu na miejsce na właściwe bilety/karnety/bon na jedzenie.
 • Bon na jedzenie można zrealizować w Restauracji Widokowa oraz Grillu Pod Wieżą widokową w ośrodku Słotwiny Arena w dniu jego otrzymania. Bon nie obejmuje napojów.

 

INSTRUKCJA JAK PŁACIĆ BONEM

(+48) 512 409 905 w godz. 9:00-17:00
cam KAMERY weather POGODA