noclegi kamery

Koncert pod Wieżą
„Czas nas uczy pogody”

15 lipca 2023 zapraszamy na widowisko muzyczne

"CZAS NAS UCZY POGODY".
Największe przeboje Jacka Cygana.

Jak zapowiada tytuł koncertu spędzimy ten wieczór w atmosferze największych przebojów napisanych przez Jacka Cygana.

Przepiękna muzyka, rewelacyjne teksty, cudowni artyści i scenografia utkana przez naturę to doskonałe połączenie. Zapraszamy na niezwykłą, artystyczną ucztę, czyli Koncert pod Wieżą, który jak co roku odbędzie się na szczycie stacji narciarskiej Słotwiny Arena w Krynicy-Zdroju. 896 metrów nad poziomem morza, na tle niesamowitych krajobrazów Beskidu Sądeckiego, w podniebnym amfiteatrze, zabrzmią utwory Jacka Cygana, najpopularniejszego autora tekstów piosenek w Polsce. Jego literackie kompozycje poruszają serca i zapadają mocno w pamięć. Sięgali po nie najwięksi artyści polskiej sceny muzycznej: Maryla Rodowicz, zespół Kombi, Edyta Górniak, Ryszard Rynkowski, Edyta Geppert, Andrzej Zaucha i wielu innych. Jacek Cygan napisał prawie 2000 tekstów piosenek.

 

Podczas tegorocznej edycji Koncertu pod Wieżą wystąpią:

  • Anna Jurksztowicz
  • Sławek Uniatowski
  • Jacek Wójcicki
  • francuski wokalista Chris Schittulli
  • Jacek Cygan
  • Wiesław Prządka

 

 

Solistom towarzyszyć będzie Orkiestra Kameralna Silesian Art Collective pod dyrekcją Mateusza Walacha oraz sekcja jazzowa w składzie: Piotr Wrombel (fortepian), Jacek Długosz (gitara), Zbigniew Wrombel (kontrabas), Paweł Twardoch (perkusja) oraz Andrzej Mazurek (instrumenty perkusyjne).

Jak co roku dyrektorem artystycznym całego przedsięwzięcia jest Wiesław Prządka – wybitny polski akordeonista i bandoneonista. O dobry humor słuchaczy zadba prowadzący koncert Artur Andrus.

 

Gorące dźwięki wybrzmią na wyjątkowej scenie ulokowanej na samym szczycie gór. To gratka zarówno dla fanów krajobrazów wprawiających w zachwyt, jak i najpiękniejszych dźwięków muzyki na żywo.

 

BILETY DO KUPIENIA:

  • w kasach Słotwiny Arena Ski & Bike Park

 

Każda wejściówka upoważniać będzie do wejścia na Wieżę widokową w dniu koncertu w godzinach 9:00-16:00 oraz przejazdu koleją krzesełkową (w górę i w dół).

Bilet należy okazać w biurze koncertu w dniu wydarzenia.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 512 409 801.

.

ZOBACZ ZAPROSZENIA NA TEGOROCZNY KONCERT POD WIEŻĄ

Zapowiedź koncertu pod Wieżą 2023

ZOBACZ POPRZEDNIE EDYCJE KONCERTU POD WIEŻĄ

Koncert pod Wieżą 2022

Koncert pod Wieżą 2021

Koncert pod Wieżą 2019

Koncert pod Wieżą 2018

(+48) 512 409 905 w godz. 9:00-17:00
cam KAMERY weather POGODA