(+48) 512 409 905 KAMERY
W sobotę 19 czerwca 9:00-22:00 (kasy do 21:00)
20 °C kamery

Słotwiny Arena

Słotwiny Arena – całoroczny ośrodek sportowo – rekreacyjny

Słotwiny Arena w Krynicy-Zdroju to jedno z pięciu wyjątkowych miejsc na mapie Polski, poza Kasiną Ski w Kasinie Wielkiej, Czarnym Groniem w Rzykach Kurzą Górą w Kurzętniku oraz Skolnity w Wiśle, należących do grupy z pingwinem w logo.

Jeśli chcesz spędzić z rodziną i przyjaciółmi niezapomniane chwile skorzystaj z całorocznej oferty aktywnego wypoczynku Słotwiny Arena w Krynicy-Zdroju. Ofertę kierujemy do rodzin, grup zorganizowanych i osób, które chcą spędzić czas w bliskości z naturą.

Znajdujemy się w jednym z najbardziej znanych kurortów, określanym mianem ”Perła Polskich Uzdrowisk”. Krynica Zdrój, zimowa stolica Polski, położona jest w Beskidzie Sądeckim na wysokości 560-620 m n.p.m., w malowniczych dolinach Kryniczanki i jej dopływów: Palenicy, Słotwinki i Czarnego Potoku. Od wschodu, północy i zachodu otaczają Krynicę Zdrój zalesione wzgórza: Krzyżowa (813 m), Huzary (865 m), Bradowiec (817 m) i Parkowa (714 m), nad nimi góruje Jaworzyna Krynicka 1114 m.

Słotwiny Arena to teren narciarski położony na malowniczych stokach w Słotwinach. Cały ośrodek to 6,5 km tras narciarskich, kolej krzesełkowa, taśma Sunkid oraz Kubusiowy plac zabaw.

 

 

Pensjonat Słotwiny Arena

Położony jest bezpośrednio przy trasie spacerowej ze Słotwin na Jaworzynę i Górę Krzyżową. Oferujemy 30 miejsc w komfortowych, słonecznych pokojach z widokiem na góry. W obiekcie znajduje się restauracja, oferująca bogate menu. Niepowtarzalna atmosfera tego miejsca zachęca do spotkań towarzyskich, jak również romantycznych kolacji we dwoje. Zapraszamy także na taras , gdzie można posilić się i odpocząć, zażywając kąpieli słonecznych i powietrznych z pięknym widokiem.

krynica zdrój - perła polskich uzdrowisk
Ciesz się nieograniczonymi możliwościami aktywnego wypoczynku w ośrodku Słotwiny Arena.
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej - polityka prywatności
zamknij