(+48) 512 409 905 w godz. 9:00-17:00 KAMERY
Codziennie 9:00-19:00 (kasy do 18:00)
21 °C kamery
Szkoły

Przeżyjmy wspólnie niezwykłą przygodę!
Gwarantujemy, że nuda się nie uda!

Podczas spaceru możecie zaobserwować z bliska otaczającą przyrodę, ale również lepiej ją poznać, korzystając z interaktywnych instalacji. Umieszczone na trasie tablice można dotknąć i uruchomić, by odkryć ciekawostki przybliżające okoliczną przyrodę oraz historię Łemków. Ścieżka pozwala dostrzec wyjątkowość dziedzictwa przyrodniczego i kulturowego Krynicy i jej okolic.

zobacz ofertę
Rodziny

Malownicze pasma Beskidu Sądeckiego ze swoją piękną przyrodą i ciekawą kulturą oferują rodzinom z dziećmi wiele możliwości aktywnego wypoczynku.

 Jesteśmy ośrodkiem, który prowadzi całoroczną działalność, w którym wolny czas spędzić można w bliskości z naturą. Spacer po ścieżce i wejście na szczyt wieży o wysokości 49,5 metra nie sprawi trudności nikomu, a nagroda w postaci widoku na zapierające dech w piersiach pasma górskie będzie bezcenna. Dojście do wieży jest możliwe dzięki istniejącej kolei linowej, ścieżką spacerową lub ścieżką rowerową.

zobacz ofertę
Seniorzy

Będąc naszymi gośćmi przekonacie się Państwo, że aktywność może stać się odpoczynkiem.

Nasz obiekt znajduje się w Krynicy-Zdroju, jednym z najbardziej znanych kurortów, określanych mianem „Perły Polskich Uzdrowisk”. Miasto zyskało sławę, dzięki znakomitym wodom leczniczym, wśród których na szczególną uwagę zasługuje Zuber – unikalna w skali europejskiej woda o niezwykle wysokiej mineralizacji.

zobacz ofertę
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej - polityka prywatności
zamknij