15 °C kamery

# zlapoddech

Dlaczego warto do nas przyjechać?

Wieża widokowa w Krynicy-Zdroju to unikalne miejsce na mapie Polski. Skryta w sercu Beskidu Sądeckiego, pośród przepięknych lasów pasma Jaworzyny Krynickiej, 49,5 metrowa Wieża o wyjątkowej, drewnianej konstrukcji i prowadząca do niej ponad kilometrowa ścieżka przyrodniczo-edukacyjna zapewniają nie tylko przepiękne widoki, ale również relaks i odprężenie. Niezapomniany spacer w koronach drzew, szum lasu, śpiew ptaków, cudowne krajobrazy – to tylko część z tego, czego możesz u nas doświadczyć.

Umiejscowienie ścieżki w koronach drzew niewątpliwie potęguje doznania związane z podziwianiem zniewalającego krajobrazu okolicy. Łączna długość ścieżki wynosi 1030 metrów. Podczas spaceru, dzięki specjalnym instalacjom i tablicom edukacyjnym zwiedzający mają szansę poznać bliżej okoliczną przyrodę oraz historię regionu. Dodatkową atrakcją, szczególnie dla najmłodszych jest mierząca 60 metrów długości zjeżdżalnia.

Odkryj z nami cudowny świat natury dostępny dla każdego!

więcej

Ciekawostki

49,5 m
wysokość Wieży widokowej. To również wysokość 17 piętrowego wieżowca.
1030 m
ma ścieżka prowadząca do Wieży widokowej. Nasza ścieżka jest dwukrotnie dłuższa od sopockiego Mola.
15 tablic
oraz instalacji ścieżki edukacyjnej, która przybliża zasoby przyrodnicze i kulturowe terenu Krynicy i jej okolic.
60 m
ma nasza zjeżdżalnia. Jest ona najdłuższą stalową zjeżdżalnią w Polsce.

Zwiedzanie

Rodziny
Malownicze pasma Beskidu Sądeckiego ze swoją piękną przyrodą i ciekawą kulturą oferują rodzinom z dziećmi wiele możliwości aktywnego wypoczynku.
Seniorzy
Nasza Wieża znajduje się w Krynicy-Zdroju, jednym z najbardziej znanych kurortów, określanych mianem „Perły Polskich Uzdrowisk”.
Szkoły
Przeżyjmy wspólnie niezwykłą przygodę! Nauka poprzez zabawę to wspaniała alternatywa do siedzenie w klasie. Gwarantujemy, że nuda się nie uda!
(+48) 789 402 005 w godz. 9:00-17:00
cam KAMERY weather 15 °C