19 °C kamery

Jak do nas dojechać?

Wieża widokowa znajduje się na terenie całorocznego ośrodka narciarsko-rowerowego Słotwiny Arena w Krynicy-Zdrój.

DOJAZD:

AUTOBUSEM:

Z Krynicy-Zdroju z każdego przystanku na ul. Kraszewskiego, Zdrojowej i Piłsudskiego autobusem w kierunku Slotwiny Pętla. Wysiadamy obok kościoła i kierujemy się za znakami do Ośrodka Słotwiny Arena. (ok.100 m)

SAMOCHODEM:

Jadąc główną drogą Nowy Sącz-Krynica-Zdrój (DK75) należy skręcić w ul. Słotwińska i kierować się za znakami Wieży widokowej.

PARKING:

Nasz parking jest darmowy i znajduje się przy dolnej stacji kolei krzesełkowej Słotwiny Arena. Pomieści ponad 200 samochodów. Posiadamy kilka miejsc przeznaczonych wyłącznie dla osób niepełnosprawnych a także miejsca na autokary.

KAMPERY

Jeśli podróżujecie kamperem i szukacie parkingu z podłączeniem mediów – trafiliście idealnie! Obsługa parkingu wskaże specjalnie przygotowane dla Was miejsca postojowe z przyłączeniem do mediów.

 

KOLEJ KRZESEŁKOWA:

Pod Wieżę widokową przez cały rok wwiezie Was wygodna, nowoczesna kolej krzesełkowa Słotwiny Arena, posiadająca osłony przeciwdeszczowe i przeciwwiatrowe. Poza sezonem narciarskim (wiosna, lato i jesień) kolej wwozi także wózki dziecięce oraz wózki inwalidzkie. Nasi pracownicy z chęcią pomogą wsiąść i zsiąść z kolei rodzinom z małymi dziećmi oraz osobom starszym.

(+48) 789 402 005 w godz. 9:00-17:00
cam KAMERY weather 19 °C