noclegi kamery

Rodziny

Zapraszamy rodziny z dziećmi do odbycia niezapomnianej wyprawy po ścieżce w koronach drzew, prowadzącej aż do gwarantującej niesamowite wrażenia Wieży widokowej.

Ekscytującym przeżyciem będzie wjazd  naszą nowoczesną koleją krzesełkową na górną stację, przy której znajduje się wejście na ścieżkę prowadzącą do Wieży widokowej. Dla aktywnych i lubiących piesze wędrówki proponujemy wejście na szczyt specjalnie przygotowaną leśną ścieżką.

Podczas spaceru po fascynującej ścieżce edukacyjno-przyrodniczej prowadzącej do Wieży widokowej, poznacie sekrety krynickiej przyrody, rozwiązując szereg ciekawych zadań i zdobywając w ten sposób tajemnicze hasło.

Ścieżka w koronach drzew jest przyjazna rodzinom z dziećmi (również wózkom), a w naszym ośrodku honorujemy Kartę Dużej Rodziny.

 

DODATKOWE ATRAKCJE

Dla najmłodszych małych nóżek przygotowaliśmy trójkołowe rowerki PUKY do wypożyczenia, które pomogą pokonać ponad kilometrową ścieżkę w koronach drzew. Stasze dzieci będą miały nie lada frajdę podczas zjazdów na naszej 60 m zjeżdżalni!

 

GASTRONOMIA

Serdecznie zapraszamy do naszej Restauracji „Widokowa” gdzie dla dzieci przygotowaliśmy specjalne menu.

 

Zniżki dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny:

  • 10% na bilety 
  • 10% rabatu w restauracji Słotwiny Arena
  • 10% rabatu na nocleg w pensjonacie Słotwiny Arena

Rodzinna zabawa na całego

(+48) 512 409 905 w godz. 9:00-17:00
cam KAMERY weather POGODA