noclegi kamery

Orkiestra Silesian Art Colletive

to energetyczny zespół, który tworzą młodzi muzycy regionu śląskiego. Od 2010 roku zachwyca publiczność swoim entuzjazmem i profesjonalizmem, odnajdując się zarówno w repertuarze muzyki klasycznej, jak i w brzmieniach rozrywkowych.

O wszechstronności zespołu świadczy szeroki przekrój artystów, z którymi dzielił scenę, byli to m.in.: Marcin Wyrostek, Andrzej Piaseczny Golec uOrkiestra, Łukasz Zagrobelny, Natalia Niemen, Ewa Uryga Grażyna Brodzińska, Łukasz Frant, zespół Universe, Kasia Wilk, Wiesław Prządka, Beata Bednarz i inni.

Orkiestra angażuje się także w projekty studyjne. W 2015 roku ukazała się płyta SYMBIOZA z muzyką greckiego kompozytora Odysseasa Konstantinopoulosa. Orkiestra dokonała również nagrań płytowych z zespołem Feel (FEEL THE BEST) i z wokalistką Beatą Kozidrak (B3).

Przy współpracy z ALVERNIA STUDIOS, muzycy zrealizowali płytę ANIMA Justyny Steczkowskiej, a w poszerzonym składzie symfonicznym nagrali muzykę filmową duńskich kompozytorów. Z artystką i Bobanem Markovicem orkiestra połączyła siły również na płycie I NA CO MI TO BYŁO W ostatnim czasie Orkiestra Kameralna Silesian Art Collective zrealizowała dwie wielkie trasy ogólnopolskie: KALEJDOSKOP z Andrzejem Piasecznym (2015/2016) oraz trasę ORKIESTRA ZŁOTYCH PRZEBOJÓW (2017) z Nataszą Urbańską, Małgorzatą Ostrowską, Felicjanem Andrzejczakiem i Mateuszem Ziółko. W symfonicznym składzie orkiestra współtworzyła widowisko SYMPHOETHNIC (2019) wraz z Golec uOrkiestrą oraz zaproszonymi gośćmi.

Ponadto orkiestra OKSAC bierze udział w festiwalach, projektach edukacyjnych, wszelkiego rodzaju galach i wydarzeniach kulturalnych, zapewnia oprawę muzyczną jubileuszy i eventów dużych instytucji jak i firm.

 

(+48) 512 409 905 w godz. 9:00-17:00
cam KAMERY weather POGODA