noclegi kamery

Zasady bezpieczeństwa

W TROSCE O PAŃSTWA BEZPIECZEŃSTWO PONIŻEJ PRZEDSTAWIAMY DOKŁADNE INFORMACJE O NOWYCH ZASADACH, KTÓRE W ZWIĄZKU Z COVID-19 BĘDĄ U NAS WPROWADZONE!

 ZASADY BEZPIECZEŃSTWA  

Przyjeżdżając do nas pamiętaj o poniższych zasadach bezpieczeństwa:

 1. Zachowaj dystans 2 m od innych turystów. Na wycieczkę wybierz się z osobami, z którymi przebywasz na co dzień.
 2. Zakrywaj usta i nos –  obowiązuje nakaz noszenia maseczek w przestrzeni publicznej.
 3. Najważniejsze elementy kolei krzesełkowej są regularnie dezynfekowane. Zalecamy jednak jazdę w jednorazowych rękawiczkach.
 4. Na krzesełku kolei mogą podróżować maksymalnie dwie osoby na skrajnych siedziskach (wyjątkiem jest najbliższa rodzina).
 5. Szlaki i ścieżka dydaktyczna nie są dezynfekowane. Po powrocie do domu umyj i zdezynfekuj ręce. Wszelkie odpady zabierz ze sobą.
 6. Zachęcamy do płatności bezgotówkowych kartą, telefonem lub Blikiem. Zobaczcie instrukcję jak płacić telefonem: tutaj.
 7. Czekając w kolejce, prosimy zachować bezpieczną odległość od innych oczekujących turystów.
 8. Ruch turystyczny (pieszy) na ścieżce odbywa się lewą stroną, dla Państwa komfortu przygotowane zostało specjalne oznakowanie.
 9. Zalecamy, aby powrót z Wieży widokowej odbywał się klatka schodową.

PARKING

Parking znajduje się tuż przy kolei krzesełkowej, którą wyjedziecie (i zjedziecie) pod samą ścieżkę prowadzącą do Wieży widokowej.

 

GASTRONOMIA

W trosce o Wasze zdrowie dbamy o najwyższe standardy bezpieczeństwa odkażając nasze stanowiska pracy. Nasz personel został przeszkolony zgodnie z wytycznymi służb sanitarnych oraz posiada niezbędną wiedzę aby zadbać o nasze wspólne bezpieczeństwo. W trakcie pobytu u nas możecie skorzystać z oferty gastronomicznej:

 • Restauracja Słotwiny Arena
 • Grill pod Wieżą
 • Automaty: napoje i przekąski

 

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod nr telefonu: 512 409 801

Przez wzgląd na bezpieczeństwo związane z aktualną sytuacją epidemiczną zastrzegamy sobie prawo do wprowadzenia limitu wejść na Wieżę widokową.

(+48) 512 409 905 w godz. 9:00-17:00
cam KAMERY weather POGODA