kamery

Kurza Góra

Kurza Góra to wyjątkowe miejsce na mapie północnej Polski. Jest to największy ośrodek narciarski w północnej Polsce, powstały w 2016 roku. Dysponuje 3 trasami zjazdowymi o łącznej długości około 2,5 km. Wszystkie trasy są w pełni oświetlone oraz sztucznie naśnieżane. Nowoczesny system naśnieżania wraz z trzema Fabrykami Śniegu pozwala przygotować trasy na najwyższym poziomie, niezależnie od warunków atmosferycznych. Na terenie ośrodka znajduje się szkółka narciarska, serwis sprzętu narciarsko-snowboardowego.  Ten Zimowy Park Rozrywki to także inne atrakcje. W sezonie zimowym czynne jest kryte lodowisko o powierzchni 800 metrów kwadratowych.

Latem Kurza Góra przyciąga turystów atrakcjami. Znajdziemy tutaj i przestrzeń dla najmłodszych i dla starszych. Dmuchane place zabaw,  łódeczki, wodna zjeżdżalnia oraz liczne wydarzenia plenerowe to szaleństwo dla całych rodzin. Uzupełnieniem oferty jest całoroczny kompleks tubingowy. Kompleks tubingowy składa się z 6 torów zjazdowych o łącznej długości około 700 metrów. Największym zainteresowaniem cieszy się zjazd połączony ze skokiem na poduszkę AirBag. Dla najmłodszych przygotowano trzy proste tory oraz dwa z przejazdem przez tunel.

Kurza Góra to także wyśmienita kuchnia, o którą dba Patryk-szef kuchni. Słynąca z oryginalnej włoskiej pizzy oraz wyśmienitej kuchni Restauracja Kurza Góra zaprasza codziennie do degustacji jej menu.

 

Więcej informacji na stronie internetowej ośrodka https://kurzagora.pl

(+48) 600 436 336
cam KAMERY weather POGODA