kamery

Seniorzy

Nie spiesz się. Zwolnij! Oddychaj głęboko.

Zostań odkrywcą tajemnic, które skrywają mury kurzętnickiego zamku. Poznaj średniowieczne miasto, jego mieszkańców i wydarzenia rozgrywające się tutaj setki lat temu. 

Jeżeli nie możesz uprawiać sportów, spacer po ścieżce widokowej zakończony wejściem na Wieżę widokową jest świetną formą aktywności fizycznej, która pomoże zachować dobrą kondycję, a przy okazji pozytywnie wpłynie na Twoje samopoczucie. 

Dwukilometrowa ścieżka i wejście na 35-metrową Wieżę widokową brzmi jak wyzwanie? Spokojnie, możesz się zatrzymać, zaczerpnąć powietrza albo poczytać ciekawostki na tarasach widokowych. Jeśli zechcesz, możesz też wysłać pamiątkowe zdjęcie do rodziny lub przyjaciół. Specjalnie dostosowane nachylenie ścieżki umożliwia poruszanie się po niej wózkami. 

Zrób niespodziankę wnukom i zabierz ich na wycieczkę, by wspólnie spędzić czas, poznając piękno przyrody i pełne tajemnic średniowiecze.

A po spacerze może zechcecie poczytać wspólnie o przygodach Zuzi, Pingwinka i Janko z Kurzętnika? Czeka na Was pełna zaskakujących zwrotów akcji książka „Nuda się nie uda. Podróż na Kurzą Górę”. 

Zniżki dla posiadaczy Karty Seniora

  • 10% zniżki na bilety indywidualne
  • 10% rabatu w restauracji Kurza Góra
(+48) 600 436 336
cam KAMERY weather POGODA